Правила сайту

1. Сайт dombc.com.ua надає можливість безкоштовного розміщення оголошень про продаж або передачу в оренду об'єктів нерухомості.

2. Всю відповідальність за розміщену в оголошенні інформацію (текстову та візуальну) про продаж або передачу в оренду об'єктів нерухомості несе особа, яка розмістила цю інформацію на сайті dombc.com.ua.

3. Адміністрація сайту dombc.com.ua не є учасником будь-яких угод користувачів, а лише надає комунікаційну платформу для розміщення інформації, в тому числі, оголошень.

4. Оголошення, розміщені на сайті dombc.com.ua, повинні стосуватись безпосередньо об'єктів нерухомості і не можуть містити інформацію про будь-які інші товари.

5. Не допускається розміщення оголошень, які містять неправдиву інформацію або ціль яких привернення уваги користувача, вводячи його в оману.

6. Не допускається розміщення від одного користувача оголошень про один і той же об'єкт (дублікатів).

7. Не допускається розміщення оголошень з текстовою та/або візуальною інформацією, якщо вона захищена авторським або суміжним правом, у випадку, якщо автор не є правовласником цієї інформації.

8. Публікуючи інформацію на сайті Користувач надає Адміністрації dombc.com.ua діюче і територіально необмежене, безстрокове, безвідкличне, невиключне право на використання, публікацію, збір, демонстрацію, копіювання, дублювання, відтворення, доведення до загального відома відносно об'єктів авторських прав. Перераховані вище права надаються сайту dombc.com.ua безоплатно. При цьому за Користувачем зберігаються всі майнові права на інформацію розміщену в оголошенні. Користувач надає право на доступ до розміщеної інформації всім користувачам сайту dombc.com.ua. Користувач погоджується з тим, що текст оголошень, фотографії та інші матеріали можуть бути використані сайтом dombc.com.ua при підготовці рекламних матеріалів, статей, звітів, аналізів та ін., та використовуватися сайтом dombc.com.ua на свій розсуд без додаткової згоди зі сторони Користувача, без виплати винагороди.

9. Користуючись сервісами сайту dombc.com.ua, Користувач підтверджує, що несе персональну відповідальність за зміст розміщених оголошень, а також володіє усіма необхідними правами, ліцензіями, дозволами на розміщення інформації в оголошенні на сайті dombc.com.ua, включаючи без обмежень всі патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права, або має відповідну згоду, ліцензію або дозвіл відповідних особ, якщо цього вимагає чинне законодавство.

10. Забороняється використання в оголошеннях ненормативної, образливої лексики, а також будь-яких матеріалів, заборонених законами та нормативно-правовими актами України.

11. Адміністрація сайту dombc.com.ua залишає за собою право вносити в текст оголошення виправлення, що стосуються орфографії та пунктуації, які не впливають на загальний зміст оголошення.

12. Адміністрація сайту залишає за собою право знімати з публікації, видаляти оголошення, а також блокувати та видаляти аккаунт, через недотримання наведених вище правил, без попередження, додаткових пояснень та будь-яких компенсацій.